GRAFIKA

Pomůžu vám vytvořit kreativní návrhy z vašich nápadů a představ.

DTP

Kreativní nápad je potřeba zpracovat. Fotky upravit, vykrýt, retušovat.

WEBY

Webové grafické návrhy stránek. Správa webů na WordPressu. Webové bannery.

KREATIVA

Máte myšlenku, ale nevzládáte ji převést do grafické podoby? Nestačí vám Word? Máte jen lehkou myšlenku, kterou je potřeba více rozpracovat? Zpracování nápadů, to je kreativa. Zpravidla dražší práce, protože dobré nápady potřebují čas.

Kolik stojí kreativa?
Inu ohodnotit dobrý nápad není snadné. Já většinou cenu za nápad promítnu do celkového zpracování. Nikdo většinou nechce jen návrh, ale rovnou i celé zpracování.

DTP

Návrhem kreativní grafiky práce nekončí. Je potřeba grafiku zpracovat. Sjednotit písma, upravit fotky – popřípadě udělat montáž nebo retuše, upravit formáty, připravit grafiku k tisku nebo pro online publikování.

Někdy je už grafika hotová, takže nehodí účtovat vyšší cenu, když jde o opravy. I to spadá do DTP.

Kolik stojí DTP?
Hodně záleží na množství práce. To je jiné u letáku a jiné u katalogu. Taky fotky nejsou většinou dobré, někdy se musí retušovat více, někdy méně. Standardní cena bývá od 570 Kč bez DPH za hodinu.

DTP

Tvorba webu je dnes mnohem složitější, než kdysi. A není dobré to podceňovat.

Moje práce dnes spočívá ve správě webu běžící na WordPressu. Pokud tedy máte web a nedaří se vám ho dobře spravovat. Dejte mi vědět. Podíváme se na možnosti řešení.

Pokud potřebujete nový web. Udělejte si jasno, jak složitý asi bude. Na větší web je potřeba mít více lidí. Ale v každém případě je nutností, mít zpracovaný obsah. nemít co na web dát, je lepší web nemít.
Potřebujete-li malý web v rozsahu pár stránek. Jsem schopen vám ho připravit (v rozsahu, jaký mám na webu já).

Kolik to stojí?
Správa webu stojí od 3000 Kč bez DPH za měsíc. V ceně je obvykle správa obsahu (vaše texty, fotky včetně mojí úpravy), sledování bezpečnosti, aktualizace)

Kolik stojí web?
Většinou hodně. Peněz i času.
Jednoduchý web pro vás můžu udělat od 5500 Kč bez DPH (bez hostingu)