CO UMÍM —

Specializuji se na profesionální grafické a DTP práce, pomohu vám v těchto oblastech:

  • tiskoviny – letáčky, katalogy, knihy, velkoplošná grafika
  • firemní grafika – loga, vizitky, výroční zprávy, firemní časopisy, rollupy
  • weby – zpracování grafického návrhu dle zadání, konzultace a správa webu na redakčním systému WordPress
  • tisk – zajištění digitálního, ofsetového a velkoplošného tisku (plachty, polepy, řezaná grafika, rollupy)

Profesní reference: spolehlivost, dodržování termínů a zadání, rychlost zpracování, pečlivost, zodpovědnost. Přes 14 let praxe a zkušeností v oboru.

DTP

Veškeré řemeslné zpracování grafiky. Návrh rozložení jednotlivých prvků. Úprava fotek. Včetně retuší, maskování a složitějších koláží. Příprava pro vybraný druh tisku, popřípadě export pro webové využití.

KREATIVA

Máte svůj nápad, nebo jen tušíte co byste chtěli? Popovídáme si o tom. A společně najdeme nejvhodnější kreativní řešení vašeho nápadu.

SPRÁVA WEBU

Máte web na WordPressu? A bojujete s tím? Tak mi dejte vědět. Já vám s tím pomůžu.

CENY

Hodinová sazba od 570 Kč za hodinu (bez DPH).

Nebojte napsat váš požadavek. O ceně je možné se bavit. Navíc hodinový údaj nejde aplikovat na veškerou práci. Někdy je lepší stanovit pevnou cenu.

WEBY

Webdesign je dnes mnohem složitější než v minulosti. Proto se více soustřeďuji na webovou grafiku. Jsem ten, o kterém se říká: to je webový grafik. Budete-li potřebovat do týmu grafika. Jsem váš člověk.

Potřebujete-li navrhnout zcela nový web, nebo změnit stávající. věřte, že budete potřebovat víc lidí než jenom mne.

DOPORUČENÍ

S Tondou spolupracujeme už nějaký ten pátek. Vždy nám pomůže najít ten správný směr a trpělivě zapracovává nové požadavky klientů. Na schůzky chodí s úsměvem a práci předává obratem. Těšíme se na další společný projekt.

Michal Hoffmann

projektový manažer, www.nux.cz

Rychlá reakce, precizní práce, okamžité opravy po korekturách z naší strany, jasně daná cena za práci a podle faktury i dodržená. Navíc se jednalo o doplnění do stávajících materiálů, které na začátku připravil někdo jiný, a na výsledku není poznat autorství dvou lidí = přesně dodržený koncept. Doporučuji.

Tomáš Mirovský

PALESTRA Kbelská 10 , www.palestra.cz

Pokud potřebujete někoho, na koho se dá spolehnout, oceňujete profesionalitu a vážíte si férového přístupu, pak se obraťte na Tondu Pátka. Podílí se na přípravě všech sportovních projektů, které pořádá Sportify. Děkujeme.

Mirek Jiřík

spoluzakladatel a jednatel Sportify, www.sportify.cz