Tonda
Pátek

SPOLEHLIVÝ GRAFIK
K VAŠIM SLUŽBÁM

INFORMACE
O TONDOVI 

Poctivé grafické řemeslo a férový přístup.

Jsem grafik a DTP specialista pro vaši tiskovou produkci. Moje doména je tzv. offline, jak se nyní moderně říká. Starám se o to, aby vaše nápady mohly být realizovány do tiskové podoby. Ať už jde o vizitky. Nebo různé formáty letáků a plakátů. Pokud budete potřebovat katalog, produktové listy nebo knihu. I tady vám budu k ruce. Pomohu vám vymyslet strukturu, pomohu s obsahem. Doporučím fotky nebo přímo fotografa.
Jestli se mě chcete zeptat, jestli dělám i weby a bannery. Tak vám můžu říct, že bannery ano. S weby je to složitější a na širší diskusi. Komplexní weby nezajistím. Ale jakmile budete potřebovat webového grafika (definice dle knihy Web ostrý jako břitva), tak jsem váš člověk.
A kdo je Tonda. Vyrostl jsem na horách. Mám rád svou rodinu. Lezu po skalách, toulám se po kopcích.

Jsem na volné noze
PRÁCE —

Moje práce je pomoci vám s grafikou a dalšími procesy, abyste dostali produkt, který očekáváte. Mám za sebou přes 15 let praxe. Pracoval jsem jako kreativec, DTP specialista, HTLM kodér a fotograf. Orientuji se v předtiskové přípravě. Doporučím vám nejvhodnější technologii a ukážu i zajímavé speciality, které vaši grafiku oživí.
Ke své práci precizně ovládám aplikace Adobe – InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat, Dreamweaver a další.

Máte-li web na WordPressu a trochu s tím bojujete. Mohu vám pomoci. Vysvětlím vám základní péči o váš web, případně se můžeme domluvit o spolupráci o údržbě vašeho webu.

pomůžu vám…

Specializuji se na profesionální grafické a DTP práce

GRAFIKA

Pomůžu vám vytvořit kreativní návrhy z vašich nápadů a představ.

DTP

Kreativní nápad je potřeba zpracovat. Fotky upravit, vykrýt, retušovat.

WEBY

Webové grafické návrhy stránek. Správa webů na WordPressu. Webové bannery.

CO UMÍM —

Specializuji se na profesionální grafické a DTP práce, pomohu vám v těchto oblastech:

  • tiskoviny – letáčky, katalogy, knihy, velkoplošná grafika
  • firemní grafika – loga, vizitky, výroční zprávy, firemní časopisy, rollupy
  • weby – zpracování grafického návrhu dle zadání, konzultace a správa webu na redakčním systému WordPress
  • tisk – zajištění digitálního, ofsetového a velkoplošného tisku (plachty, polepy, řezaná grafika, rollupy)

Profesní reference: spolehlivost, dodržování termínů a zadání, rychlost zpracování, pečlivost, zodpovědnost. Přes 14 let praxe a zkušeností v oboru.

DTP

Veškeré řemeslné zpracování grafiky. Návrh rozložení jednotlivých prvků. Úprava fotek. Včetně retuší, maskování a složitějších koláží. Příprava pro vybraný druh tisku, popřípadě export pro webové využití.

KREATIVA
Máte svůj nápad, nebo jen tušíte co byste chtěli? Popovídáme si o tom. A společně najdeme nejvhodnější kreativní řešení vašeho nápadu.
WEBY

Webdesign je dnes mnohem složitější než v minulosti. Proto se více soustřeďuji na webovou grafiku. Jsem ten, o kterém se říká: to je webový grafik. Budete-li potřebovat do týmu grafika. Jsem váš člověk.

Potřebujete-li navrhnout zcela nový web, nebo změnit stávající. věřte, že budete potřebovat víc lidí než jenom mne.

SPRÁVA WEBU
Máte web na WordPressu? A bojujete s tím? Tak mi dejte vědět. Já vám s tím pomůžu.
CENY

Hodinová sazba od 550 Kč za hodinu (bez DPH).

Nebojte napsat váš požadavek. O ceně je možné se bavit. Navíc hodinový údaj nejde aplikovat na veškerou práci. Někdy je lepší stanovit pevnou cenu.

DOPORUČENÍ

S Tondou spolupracujeme už nějaký ten pátek. Vždy nám pomůže najít ten správný směr a trpělivě zapracovává nové požadavky klientů. Na schůzky chodí s úsměvem a práci předává obratem. Těšíme se na další společný projekt.

Michal Hoffmann

projektový manažer, www.nux.cz

Rychlá reakce, precizní práce, okamžité opravy po korekturách z naší strany, jasně daná cena za práci a podle faktury i dodržená. Navíc se jednalo o doplnění do stávajících materiálů, které na začátku připravil někdo jiný, a na výsledku není poznat autorství dvou lidí = přesně dodržený koncept. Doporučuji.

Tomáš Mirovský

PALESTRA Kbelská 10 , www.palestra.cz

Pokud potřebujete někoho, na koho se dá spolehnout, oceňujete profesionalitu a vážíte si férového přístupu, pak se obraťte na Tondu Pátka. Podílí se na přípravě všech sportovních projektů, které pořádá Sportify. Děkujeme.

Mirek Jiřík

spoluzakladatel a jednatel Sportify, www.sportify.cz

/////////////////////////

TONDA PÁTEK
Praha

tonda@tondapatek.cz

NAPIŠTE MI —

8 + 10 =